MediCA klinika Panevėžys gydytojai

Įstaigos licensijos:

Gydymo įstaigą
Licenzijos numeris: 3386

Bendras pacientų įvertinimai


  • 1

  • 1

  • 1
  • 2021.01.11 06:05
  • | IP: 185.189.113.77

Be galo stipriai nusivyliau šeimos gydytojos Zitos Streikuvienės kompetencija ir Panevėžio MediCA klinikos klientų aptarnavimo kokybe.
Pirmas vizitas buvo malonus ir atrodė, kad gydytojai mano sveikata rūpi. Deja, bet antrasis pokalbis su ja buvo kardinaliai priešingas. Pirmo vizito metu man buvo pasakyta, kad paskambinčiau, kai prireiks naujo recepto. Taip ir padariau. Į registratūrą paskambinau ir paprašiau sujungti su Zita Streikuviene kelioms minutėms, kad paaiškinčiau situaciją ir paprašyčiau išduoti man receptą likus 2 savaitėms iki seno recepto pabaigos dėl nenumatytų asmeninių priežasčių (jas gydytojai paaiškinau). Prieš tai susisiekiau su Valstybine Ligonių Kasa, kur gavau patvirtinimą, kad gydytojas turi teisę išduoti receptinius kompensuojamus vaistus likus 2 savaitėms (arba mažiau) iki receptinio vaisto pabaigos.
Paskambinus į kliniką, administratorė buvo be galo nemandagi, išbarė ir pareiškė, kad dėl tokių kaip aš jie visuomet vėluoja ir nieko nepaaiškinusi dingo. Aš nusprendžiau palaukti kelias minutes ir nepadėti ragelio ir tuomet atsiliepė pati gydytoja. Gydytoja buvo be galo atžagari, grubi ir visiškai nesileido į kalbas, kartodama tą pačią frazę “tik po mėnesio” apie 10 kartų, net neleisdama man įsiterpti. Ji kalbėjo su manimi taip, lyg aš būčiau pamazgų krūva. Tuomet ir pamačiau tikrąjį jos veidą ir supratau, kad gydytojos vardo ji visiškai neverta. Toks elgesys yra visiškai nepriimtinas nė vienoje profesijoje, ypač dirbant su žmonėmis. Tačiau, panašu, kad klinika tai toleruoja, o pacientai kažkodėl tyli.
Aš negrįšiu nei į šią kliniką, nei pas šią gydytoją, tačiau jaučiu pilietinę atsakomybę pasidalinti šia nemalonia patirtimi, kad kitiems to netektų patirti.
Beje, mano pirmo vizito metu administratorės garsiai diskutavo vieno iš jų esamo paciento bylą bei jo ligas. Deja, bet paciento vardo neįsiminiau, kitu atveju klinika ir Sveikatos Apsaugos Ministerijos Etikos Komitetas jau seniai būtų gavę skundą dėl paciento konfidencialumo pažeidimo. Visa tai tik parodo, kad Panevėžio MediCA klinikos padalinys yra supuvęs nuo pagrindų, o jame lankosi tie, kurie arba neturi kitos išeities, arba nėra patyrę aukštos kokybės aptarnavimo gydymo įstaigose.


  • (1)

  • (1)

  • (1)
0 0